Sothys Cilt Bakımı Ürünleri Satışı

Hülya güzellik salonunda Profesyonel cilt bakim ürünü SOTHYS ile cilt bakimi uygulamasi yapilmaktadir. Ayrica Sothys cilt bakim ürünlerinin ev bakiminda kullanmaniz için parekende satışı ve kullanım bilgileri eğitimi verilmektedir. Aciklamalarıma öncelikle SOTHYS efsanesi ile başlamak istiyorum. SOTHYS eski Mısır da firavunlarin topraklarını aydınlatan gökteki en güzel yıldıza verdikleri isimdi. Sonsuz güzellik sembolü olan bu yıldıza herkes hayrandı. Tanrıların insanlar gibi sevip acı çektikleri günlerde Satürn göz kamaştıran Sothys e ❤aşık oldu. Kıskanan Venüs entrikalar çevirdi ve Sothys yıkıma uğrayarak gökyüzünden kayboldu. Yüzyıllar boyu SOTHYS den hiçbir haber alınamadı. Sonra bir gün, SOTHYS insanların hatıralarında yeryüzünde parlayan yeni bir yıldız olarak canlandı ve yüzyıllardan beri SONSUZ güzelliğin arayışı içinde bulunan bütün kadınlara güzelliğin sırlarını verdi.  Hülya güzellik salonunda SOTHYS in güzellik sirlarinı sizlerle paylaşmaktayim.SOTHYS sırlarını öğrenerek cilt bakiminiz için kullanabilir muhteşem bir cilde kavuşabilirsiniz. Günümüz şartlarında,aktif çalışarak yaşayan kadın ve erkeklerin stresli hayatı,ayrıca hava kirliliği,en önemli giysimiz olan cildimizi, son derece olumsuz etkilemektedir.Bu nedenle, cilt bakımı için kullandığımız ürünün kalitesi ,cildi aktif olarak temizlemesi ve nemlendirmesi çok önemlidir.

Hülya güzellik salonu olarak, gerek salonumdaki profesyonel uygulamalarda ,gerekse kişisel kullanımlarımda , cilt bakım ürünü olarak tercihim; sothys dir.2002 den günümüze, Sothys uzmanı ve Sothys  bayi olarak, sizlere hizmet sunmaktayım.1946 yılında ,Paris de güzellik enstitüsü olarak kurulan Sothys uzun yıllara dayanan çalışmaları ve labratuar araştırmaları sonucunda, geliştirdiği etkin ve ileri teknoloji bakım ürünleri ile tüm dünyada profesyonelliğini kabul ettirmiş ,seçkin markalar arasında hak ettiği yeri kazanmış bir Fransız firmasıdır.

Bugün Sothys Doğu Avrupa ,Güney Amerika ,Çin ve Japonya dahil 80 civarında ülkede başarıyla kullanılmaktadır.Yüz bakımı ve vücut bakımında kullanılacak ürünler ,her biri uzun araştırmalar sonucu ,tüm estetik sorunlarınıza cevap verecek şekilde ,özenle Sothys labratuarlarında konunun uzmanları tarafından hazırlanmıştır.Sothys uluslar arası piyasalardaki konumu ,ürün çeşitliliği ve etkinliği nedeniyle Amerika da Disneyland sağlık çiftliklerinde kullanılmak üzere seçilen üründür.Ülkemizde de seçkin salonlarda kullanılmaktadır.Sothys bayiliği verilecek salonlar Sothys Türkiye tarafından seçilmektedir.Bayilik almaya hak kazanan güzellik salonları sıkı denetlenmekte ve periodik olarak eğitim almaları şart koşulmaktadır.Zira Sothys sürekli ürünlerini geliştiren ,yenileyen bir cilt bakım markasıdır.Bu olumlu özellikleri ile beni cezbeden muhteşem cilt bakım ürünü Sothys 2002 den günümüze salonumda siz değerli misafirlerime gururla sunulmaktadır.

Periodik profesyonel salon cilt bakımında Hulya guzellik salonu nda  Sothys cilt bakim ürününün sadece uzman kullanımına yönelik profesyonel ürünleri ile cihaz kullanarak uygulama yapmaktayım.Sonuçlar ürünün kalitesiyle paralel olarak oldukça etkileyicidir.Yıllardır Sothys cilt bakim ürün uzmanı ,Sothys  cilt bakimi urun bayi ve kişisel Sothys cilt bakim ürünü kullanıcısı olduğum için ürünü son derece iyi tanımaktayım.Gerek periodik profesyonel salon bakımınızda, gerekse günlük ve haftalık ev bakım ürünlerinizin size özel seçimi konusunda tereddütüm bulunmamaktadır.Profesyonel salon bakımında ve ev ortamında kullanacağınız Sothys cilt bakim ürünlerinin seçimi ,size yaşınıza uygun olması ,doğru ve dozunda kullanılması çok önemlidir.Hulya güzellik salonunda bu konularda çok titiz davranmakta ,sizlere evde kullanacağınız ürünlerin eğitimini şahsen sunmaktayım.Ürün kullanımının doğru ve dozunda olmasına cok önem veren bir kişi olarak daima ürün  kullanımı konusunda destek  eğitimler vermekteyim. Bazı uygulamalar sadece SOTHYS uzmanları tarafından sadece güzellik salonunda uygulanabilecek bakımlardır. Bu özel uygulamalar sothys yetkili bayi ve sothys uzmanı olarak sizlere  tarafımdan şahsen uygulanmaktadır. Sothys bakimlarina Hulya guzellik salonunda cilt teshis lambasi woodlamp ile kisinin ihtiyaci cilt durumu belirlenerek baslanir.Cilt bakim seanslari kisinin cilt durumuna gore kisiye ozel belirlenir. Sothys derin peeling glsysalac pro peel tum dunya ulkeleri ile ayni anda Hulya guzellik salonunda uygulanmaya baslamistir. Sothys glsysalac pro peel ,derin peeling yuzde 30 gliserik asit ,yuzde 2 salisilik asit içeren sadece seçkin sothys bayilerinde ,sothys uzmanlarinca uygulanma izni olan profesyonel bir cilt bakimidir.Cildi yenileyen leke,kirisiklarda ,gozeneklerde cok basarili cildi yenileyen ,aydinlatan sihirli bir uygulamadir.Bakım öncesi ve sonrası resimler fotograf galeride bulunmaktadır.  Hülya güzellik salonunda cilt bakımlarınız ve muhteşem sothys ürünleri ile tanışmak için beklenmektesiniz         Hemşire güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı HÜLYA ŞENAKTAŞ

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi72267 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya