Solarium

Güneş ışınları sağlığımız açısından gereklidir. Tabiî ki her şeyde olduğu gibi dozunda ve kurallarına uyulduğu sürece. Unutmayın güneş giren eve doktor girmez atasözümüz mevcuttur.

Solaryum maalesef sadece kazanç amaçlı bazı eğitimsiz kullanıcılar tarafından yanlış tanıtılmıştır. Eğitimli bir uzman tarafından 4 aylık rutin bakımları yapılan cihazımızla hizmet vermekteyiz.

Önemli olan kişinin ten rengine uygun süre ve belirli aralıklarla güneşlenmektir. Solaryum'da Tıp'ta kullanılan UVA ve UVB ışınları mevcuttur. Solaryum cihazımız filtrelidir.#rayemissioncertificate  sı mevcuttur ozetle solaryum Isin emisyonu mevcuttur.  #solaryum güneşe oranla daha kontrollü ve zararsız bronzluk Solaryum ile güvenle sağlanabilir. önemli olan kurallara uymaktır. Solaryum öncesi ve sonrası gösterişli bir bronzluk için  cilt bakımımız çok önemlidir.Solaryuma girerken sadece  özel solaryum kremleri kullanılabilir.Solaryum sonrasında ise kendi nemlendiricilerinizi kullanabilirsiniz.Solaryum öncesinde cildin temiz ve nemli olması ve solaryum sonrasındada yine sürekli nemlendirilmesi çok önemlidir.Güneş ışıkları kırışıkları tetikleyebilir.solaryumda da güneş ışınları mevcut olduğunu düşünürsek solaryum doz ve seans aralıklarını abartmamamız gerektiği aşıkardır.Solaryuma girerken göz sağlığımız için mutlaka solaryum gözlüğü takmalıyız.

Solaryum'un akne tedavisinde kullanıldığı kemiklerimizi güçlendirdiği, D vitaminini sentezleyerek vücudumuza depoladığı, stres etkilerini azaltarak uykumuzu düzenlediği, bizlere hoş bir renk vererek makyaj yapmadan daha sağlıklı bir görüntü sunmamızı sağladığı bir gerçektir.

Salonumuzda Hijyenik bir ortamda uzman kontrolünde sağlıklı ve güvenle güneşlenmeniz sağlanmaktadır. Solaryum'a girecek kişilerin sağlık durumları sıkı bir şekilde sorgulanmakta gereken açıklamalar yapılmaktadır. Önemli olan öncelikle sağlığımıza olumlu katkılar sonrasında ise estetik bir görünümdür. Estetik görünümü sağlığımıza olumlu katkılar ekleyerek başarmak amacımızdır..  Bol Güneşli  solaryumllu bronz gunler...

Hemşire güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı Hülya Şenaktaş

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi640609 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya