Solarium

Güneş ışınları sağlığımız açısından gereklidir. Tabiî ki her şeyde olduğu gibi dozunda ve kurallarına uyulduğu sürece. Unutmayın güneş giren eve doktor girmez atasözümüz mevcuttur.

Solaryum maalesef sadece kazanç amaçlı bazı eğitimsiz kullanıcılar tarafından yanlış tanıtılmıştır. Eğitimli bir uzman tarafından 4 aylık rutin bakımları yapılan cihazımızla hizmet vermekteyiz.

Önemli olan kişinin ten rengine uygun süre ve belirli aralıklarla güneşlenmektir. Solaryum'da Tıp'ta kullanılan UVA ve UVB ışınları mevcuttur. Cihaz filtrelidir. Güneşe oranla daha kontrollü ve zararsız bronzluk Solaryum ile güvenle sağlanabilir. önemli olan kurallara uymaktır.

Solaryum'un akne tedavisinde kullanıldığı kemiklerimizi güçlendirdiği, D vitaminini sentezleyerek vücudumuza depoladığı, stres etkilerini azaltarak uykumuzu düzenlediği, bizlere hoş bir renk vererek makyaj yapmadan daha sağlıklı bir görüntü sunmamızı sağladığı bir gerçektir.

Salonumuzda Hijyenik bir ortamda uzman kontrolünde sağlıklı ve güvenle güneşlenmeniz sağlanmaktadır. Solaryum'a girecek kişilerin sağlık durumları sıkı bir şekilde sorgulanmakta gereken açıklamalar yapılmaktadır. Önemli olan öncelikle sağlığımıza olumlu katkılar sonrasında ise estetik bir görünümdür. Estetik görünümü sağlığımıza olumlu katkılar ekleyerek başarmak amacımızdır.Hülya güzellik salonu solaryum fiyatları dakikası 1  tl  dir.Paket solaryum fiyatları 120 dakikası 100 tl.dir.  Bol Güneşli Günler...

Hemşire güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı Hülya Şenaktaş

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi72267 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya