Profesyonel Makyaj

Özel günlerinizi ömür boyu tatlı anılar bırakacak şekilde keyfince yaşamak için, güzel olmak özgüveni yerinde olmak cok önemlidir.Bunun için profesyonel bir yardım almak , cok yerinde ve gereklidir.Profesyonel bir dokunuş, hayallerinizden öte fark yaratacaktır.

Hülya güzellik salonunda 1997 yılından itibaren bu konuda sizlere hizmet sunmaktayım.20 yıllık salon işletmeciliğim sırasında ve salon açmadan önce almaya başladığım eğitimlerin katkısıyla sizleri özel günlere hazırlamaktayım.Az her zaman çoktur diye düşünmekte ve olabildiğince doğal çalışmalar uygulamaya özen göstermekteyim.Profesyonel makyaj birtakım gölgelendirmeler ve efektlerle yüzünüzdeki hataları kamufle etmek,güzelliğinizi ortaya çıkarmaktır.Amacım, uyguladığım makyajın ,güzelliğinizin önüne geçmeden güzelliğinizi ortaya çıkarmasıdır.

Makyajın dozu hazırlanmakta olduğunuz etkinliğin, gündüz ya da gece olmasına göre farklılıklar gösterir.Gündüz makyajında renkler uçuk ,pastel tonlar hakimken ,gece makyajında daha gösterişli renkler ,simler kullanılabilir.

Katılacağınız etkinlik de önemlidir. Parti,düğün ,televizyon çekimi ,film çekimi, fotoğraf çekimi gibi katılacağımız ortamlarda, kullanılacak ışıklandırma ve kıyafetinizin renkleride göz önünde bulundurulmalıdır.

Profesyonel makyaj ile doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracağım, çalışmalara imza atmak amacımdır. Hülya güzellik salonunda profesyonel makyaj fiyatları 100 tl.dir.20 iş yılıma özel bir süre 80 tl den profesyonel makyaj hizmeti alabilirsiniz.Sağlıklı ve güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Hemşire güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı (Make Up Artist) Hülya Şenaktaş

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi72267 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya