Pasif Jimnastik

SELLÜLİT VE VÜCUT BAKIMI

Selülitten arınmış sıkı formda bir vücut ve sağlıklı pürüzsüz bir ten her bayanın hayalidir. Bu hayalinizi gerçek kılmak için salonumuzda çeşitli cihazlar ve son derece kaliteli profesyonel kozmetik ürünlerle sorunlu bölgeye ve kişinin durumuna özel çözümler üreterek hizmet sunmaktayız.Kullandığımız tüm cihazlar ve ürünler sağlık bakanlığı onaylı ,belgeli ve Avrupa standartlarında ,enstitülerde kullanılan profesyonel ürünler ve cihazlardır.

Cildin sıkılaştırılması ve sellülitlerin giderilmesinde iki temel cihaz kullanmaktayız.

Bunlardan;

BİRİNCİSİ; PASİF JİMNASTİK cihazımızdır. Bu cihazlar vücut için zararsız ve acı vermeyen galvanik elektrik akımının elektrotlar aracılığıyla cilde uygulanması suretiyle çalışır. Buna bağlı olarak problemli bölgelerdeki kan akımının ve lenfatik drenajın arttırılması sağlanarak sellülitlerin giderilmesi ve cildin sıkılaşması sağlanır.

İKİNCİ OLARAK; G5 MASAJ CİHAZIMIZ; mevcuttur. G5 masajında elle uygulanan masajın etkileri daha kısa sürede sağlandığı gibi ,ayrıca cihazın uyguladığı ritmik ve kuvvetli titreşimlerle ,ekstra etki sağlanarak kasların kuvvetlendirilmesi ,kan dolaşımının hızlandırılması sağlanır.

Fizyoterapi etkisi ile kas ağrıları içinde alternatif bir çözümdür. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirip stres atmanızı sağlarken,metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi kolaylaştırır.Sorununuzun giderilmesinde bu cihazlar birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilir.Çoğu durumda birlikte kullanılmaları,birbirlerini tamamlayıcı ve etkilerini arttırıcı olduğundan daha etkin sonuçlar sağlar.Bu tip cihazların eğitimli uzman kişiler tarafından uygulanması çok önemlidir.

Aksi takdirde yanlış kaslar çalıştırılıp sonuç alamaz hatta sağlık sorunları yaşarsınız.Cihazlar doğru kasları,doğru şekilde ve ritmik çalıştırırlar. Aktif spor ile bu kadar ritmik ve doğru hareket yapmamız çok olası değildir. Bölgesel incelme için cihaz programları çok etkilidir. Sadece diyet ve spor ile bazı bölgeleri inceltemeyiz. 

Cilt değerlendirilmesi ,ürün tanıtım ve kullanım eğitiminin ücretsiz olduğu salonumuzda uygun ücretle ,doğru ve sağlıklı hizmet sunulmakta ,kullanılan ürünlerin perakende satışı yapılmaktadır. İnternet sitemize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder,salonumuza ziyaretinizi bekleriz.

Hemşire güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı Hülya Şenaktaş

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi487206 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya