Lifting

Hülya güzellik salonunda lifting yani kırışıklara müdehale, elektroterapi cihazı ve kaliteli etkin cilt bakım ürünleri ile uygulanmaktadır.

Elektroterapi cihazı ,yirmi adet minik aparatın yüzümüzün uygun kaslarına yerleştirilerek , değişik dalga boyunda akımlarla, yüz kaslarımızın çalıştırılması için kullandığımız bir cihazdır.Yarım saat boyunca tüm yüz kasları sürekli değişen farklı dalga boyunda akımla çalıştırılır.Bu uygulama, bir program dahilinde minumum on seans uygulanmalıdır.Haftada en az iki, tercihen üç kere tekrarlanmalıdır.Dördüncü seanstan sonra fark görülmeye başlar.Yüz ovali sıkılaşır ince çizgiler geriler,yüzde daha genç ve dinlenmiş bir ifade oluşur.Kalıcı sonuçlar için on ,onbeş seans uygulamak gerekir.Mikro akım la çalışır ,herhangi bir acı hissetmezsiniz.Cihazın manuel ve otomatik olarak çalışma özelliği vardir.Genellikle lifting için otomatik çalışma yöntemini kullanmaktayız.

Otomatik uygulamada yüzün iki tarafındaki kaslar , minik aparatlar sayesinde aynı anda çalıştığı için  lifting için  zaman tasarrufu sağlar.Otomatik uygulamada lifting için süre yarım saattir.Manuel uygulama ise lifting bir saat sürer. Manuel uygulamada ,İki adet uygulama probu ile elektro ampul ,cilde uzman tarafından , birtakım hareketlerle yedirilir.Otomatik uygulama da lifting cihaz tarafından gerçekleşir.Manuel uygulama anatomide bir olağandışılık varsa uzman tarafından uygulanır.

Lifting zaman zaman cilde destek vermek amacı ile uygulanmalıdır .Antiagening cilt bakım ürünleri ile destek vermek, uygulamanın başarısını destekler. Sothys ve rehoc cilt bakım ürünleri içinde antiagening etkisi yuksek urünler, size ve yaşınıza özel  olarak tarafımdan tespit edilerek tavsiye edilecektir.Sothys cilt bakım ürünleri satışı ve rehoc cilt bakım ürünleri  satışı evde kullanımınız için mevcuttur.Cilt bakımı ürünü seçimi ve kullanım eğitimini şahsen, sizlere sunmaktayım. Uygun cilt bakım ürünlerini düzenli kullanmak ve cildi temiz tutmak çok önemlidir.Cihaz kürümüz ihtiyaç hissettikçe tekrarlanabilir.Yüz kaslarını çalıştırarak daha genç görünmemize yardımcı olan bir cihazdır. Doğru kaslara uygulanması şartıyla ligting uygulamasının  hiçbir yan tesiri yoktur.Lifting fiyatları 10 seans paket sadece 300 tl dir. 

Hemşirelik eğitimiminde desteğiyle cihazı doğru kaslara uygulayarak ,sağlığınıza katkılar sağlamaya çalışmaktayım. Zaman ayırıp sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. 

HEMŞİRE ,GÜZELLİK VE KALICI MAKYAJ UZMANI  HÜLYA ŞENAKTAŞ

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi642969 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya