Kirpik Perması

Kirpik perması kendi kirpilerinizin daha kıvrık görünmesini sağlayan bir uygulamadır.Kirpiklerinizin kıvrık olması ifadenize güzellik katar.Gözlerinizde düşüklük varsa ,görsel olarak ,kamufle etmeye yardımcı olur.

Kirpik perması işlemi öncesinde kirpikleriniz temiz ve her türlü bakım ya da makyaj malzemesinden arınmış olmalıdır. Bu durum işlemin başarısı açısından çok önemlidir. Kirpik perması öncesinde kirpik boyası tavsiyemdir.Bilhassa kirpikler açık renk ise kirpik boyası yapmak ,uygulamanın görsel başarısını arttırır. Kirpik perması özel aparat ve solüsyonlarla uygulanır.Uygulama süresi 30 dakikadır.Kalıcılığı ise 2-3 ay kadardır.İlk uygulamayı takiben bu süre biraz kısalabilir fakat sonraki uygulamalarda, kirpikleriniz işleme adapte olacağı için daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Kalıcı eyeliner makyajı uygulanmış gözlerde kirpik perması görsel olarak daha da etkin bir uygulama olur. Göz makyajı ve makyajın temizlenme döngüsü olmayacağı için, işlemin kaliteli kullanma süresi artar.

Her uygulamada olduğu gibi işlemin kalıcılığı ve zarar görmemeniz ,uygulama yapan uzmanın tecrübesi ve malzemenin kalitesiyle paraleldir.Hülya güzellik salonunda uygulamayı şahsen yapmakta ve kullandığım malzemenin kalitesine son derece önem vermekteyim.İşlemi titizlikle, kural ve bekleme sürelerine riayet ederek, 20 yıllık iş tecrübemle sizlere sunmaktayım.

Kirpik perması ile 2-3 ay kadar kalıcı kıvrık kirpiklere kavuşabilirsiniz.Duş,havuz ,deniz sonrası bile makyajsız halinizle anlamlı bakışlara sahip olursunuz. Sağlıklı ve güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Hemşire güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı Hülya Şenaktaş

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi72267 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya