Kirpik Ekleme

Özel günlerinizde fark yaratmak, bakışlarınızdaki ifadeyi kuvvetlendirmek için  kirpik ekleme idealdir.Uygulama süresi kısa ve zahmetsizdir. Kirpik ekleme kullanan kirpik yapiştiricisina göre değisen süre kaliciligi ortalama olan bir uygulamadır . Kirpik kaliciligi tek tek takilanlarda ortalama 10 gun; şerit kirpiklerde ise günlüktür. İpek kirpiklere göre daha az süreli kalıcıdır.

Uzun süreli kullanılan ipek kirpik kullanmak istemeyen ,bundan rahatsız olan hassas kişiler için idealdir. Göz yapınıza uygun boylarda ,uygun açılarla gözlerinize protez kirpikler yerleştirilir.Her işlemde olduğu gibi  kirpik ekleme de de kaliteli malzeme ve uzmanınızın profesyonelliği önemlidir. 1997 den günümüze Hülya güzellik salonunda , kaliteli malzemeler ve iş tecrübem ile şahsen hizmet vermekteyim.kirpik ekleme pratik ekonomik bir uygulamadır.ipek kirpiye alternatif klasik bir uygulamadır.

Mutlu günlerinizde çarpıcı bir fark yaratmak, daha güzel görünmek için pratik ideal bir uygulamadır.Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Hemşire ,kalıcı makyaj ve güzellik uzmanı Hülya Şenaktaş

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi640608 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya