Kaş ve Kirpik Boyası

Kaş Boyası

Kaş ,boyası acık renk ve zayıf görünen kaşlarınızı daha belirgin hale getirir.Kaş boyası asla saç boyası ile yapılmamalıdır.Kaşlarınızın zarar görmesine ve dökülmesine ve alerjik reaksiyona neden olabilir.Kaş boyalarında böyle bir durum yaşanmaz zira göze komşuluğu düşünülerek, bu bölge için üretilmiş özel boyalardır.

Kaş boyası dozunda solüsyon ve boya karıştırılarak ,kaşınızla uygun bir renk oluşturulup uygulanır.Bekleme süresi sonunda kaşlar yıkanarak boyadan arındırılır.Böylece daha görünür hale gelmiş kaşlara kavuşursunuz.Bu boyaların kalıcılığı ortalama bir aydır.Sürekli yapilırsa renk oturur ve kalıcılığı artar.Kaş boyası ile sadece var olan kaşlar ve varsa beyaz kaşlar boyanabilir.Kaş dışında cildinizde kalıcılığı yoktur.Bu nedenle kaşlarınızdaki boşlukları kaş boyası ile dolduramayız.

Kaşlarınızın görünümü zayıf fakat kalıcı makyaja da karar vermekte de zorlanıyor korkuyorsanız kaş boyası tam size göre bir işlemdir. Sağlıklı ve güzel günlerde görüşmek dileğiyle

Kirpik boyası

Kirpik boyası kirpiklerinizin renklenerek daha belirgin hale gelmesini sağlar. Kirpiklerin göz ile komşuluğu düşünülerek bu işlem için özel üretilmiş, hasas ürünlerdir.

Kirpik boyası kişinin farklı bir isteği yoksa genellikle siyah renk kullanılarak yapılır. Bilhassa açık renk gözlü ve sarı kirpikli kişilerde çok başarılı bir uygulamadır.Kişinin gözleri özel pedlerle uygun şekilde kapatılıp tüm kirpik üzerine özel boya sürülür,uygun bekleme süresi sonunda temizlenir.Kalıcılığı bir ay kadardır.Sürekli uygulanırsa renk oturur ve bu süre artar.Kirpik boyası, kirpik permasından önce de tavsiye edilen bir uygulamadır.

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi487207 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya