İpek Kirpik

Yaş aldıkça ya da yanlış ürün kullanım sebebiyle kirpiklerimizin görüntüsü zayıflayabilir.Bu durumda gündeme son derece doğal görünümlü olan, ipek kirpikler gelmektedir.Kendi kirpikleriniz inceliğinde ve tek tek monte edildiği için son derece doğaldır.

Hülya güzellik salonuna geldiğinizde ,öncelikle göz yapınızı inceleyerek ,hangi uzunluk ve kıvrıklıkta ipek kirpik kullanacağımı tespit etmekteyim.Bu tespitten ve beklentinizi dinledikten sonra gerekli bilgileri vererek işleme geçeriz. İpek kirpik uygulaması  rahat bir ortamda uyur gibi kapattığınız gözlerinize uygulanmaktadır. İpek kirpik özel bir malzeme ile alt kirpiklerinizi kaplayıp kontrol altına aldıktan sonra, iki adet anatomik cımbız ile kirpiklerinizi açıp ,ipek kirpikleri tek tek uygun uzunluk ve sıra ile monte edilir.. İpek kirpik uygulamasının başarılı olması,kalıcılığı , zarar vermemesi, ipek kirpik malzemesinin kalitesi ve uzmanın el becerisi ile yakından alakalıdır.Kendi adıma bu konuda oldukça seçici davranmaktayım.20 yıllık mesleki tecrübem ve buna ilaveten hemşire kimliğim ile şahsen titiz,başarılı ipek kirpik  uygulamaları  yapmaktayım.İpek kirpik uygulamalarım sosyal medyada görsele açıktır.İpek kirpik uygulamamızı takiben, hediye  kirpik  tarama fırçanız teslim edilip ,kullanma prosüdürü ve ipek kirpik uygulaması sonrasında   nelerden kaçınmanız gerektiği tarafımdan eğitim olarak verilmektedir.İpek kirpik uygulamasından sonra iki ya da en fazla üç hafta sonra ara bakım yapmak gerekir .Bu ipek kirpik  ara bakımlar sayesinde kirpiklerinizi ilk günki kalitede 3-4 ay kadar keyifle kullanabilirsiniz.Bu sürenin sonunda özel bir solüsyon ile kirpikler temizlenip ,çıkarılarak en az bir ay dinlenmeye bırakılır.

İpek kirpik uygulaması uzun ve bilhassa kıvrık kirpiklerle yapıldığı, tek tek monte edildiği için kendi kirpiğinizden ayırt edilmesi zor, ifadenize anlam katan muhteşem bir uygulamadır. İpek kirpiklerin inceliği sebebiyle herhangi bir ağırlık ,rahatsızlık hissetmezsiniz.Sürekli bakımlı görünmenin keyfini yaşarsınız.İpek kirpik fiyatları ortalama 200 TL civarıdır.Hülya güzellik salonunda ipek kirpik  200 TL dir Ara bakımlarınız ise 100 tl dir...Görüşmek üzere sevgiyle kalın

Hemşire güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı Hülya Şenaktaş

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi76520 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya