Cilt Bakımı

Cilt Bakımında cilt tipine ve yaşa göre doğru ürün kullanmak çok önemlidir. Cildimiz deneme yanılma yöntemi ile urün seçmek için uygun değildir.Hülya güzellik salonunda  cilt tipi cihaz ile teşhis edildikten sonra yaş faktörü de göz önüne alınarak cilt bakımı  Hülya Şenaktaş  tarafından uygulanmaktadır.

Cilt bakımında cihaz kullanarak sirayla cilt tipinin teşhisi, temizleme, tonikleme, peeling, buhar banyosu (ozon ve su buharı) vakumlama siyah nokta ve yağ guddelerinin alınması, maske, yüksek frekansla kızıl ötesi ışın verilerek cildin dezenfekte edilmesi ve ciltte oluşan kızarıklıkların giderilmesi,ampul, nemlendirme işlemleri Hulya guzellik salonunda şahsen tarafımdan  (Hulya şenaktaş ) uygulanmaktadır. Ürün olarak başarılı bir salon bakımı ürünü olan Sothys cilt bakim urunu kullanılmaktadır.

Salon cilt  bakımında uzman kullanımına yönelik  daha konsantre Sothys cilt bakim  ürünleri  kullanılmaktadır.Sothys paris kişiye özel cilt bakım ürünlerinin ev kullanımına yönelik parekende satışıda cilt analızi ve kullanma eğitimi Hülya Şenaktaş tarafından  verilerek yapılmaktadır.

Günlük rutin ev temizlik ve bakımında kişinin kendisinin kullanabileceği  Sothys cilt bakimi ürünlerinin satisi Hulya guzellik salonunda şahsen ( Hulya şenaktaş) kullanma eğitimi verilerek, kişiye özel ürünler belirlenerek yapılmaktadır. Amacımız cilt bakımına gösterilen önemin farkındalığı ve doğru ürünün dozunda ve doğru kullanılmasını sağlamaktır.Cilt bakımı kişiye özel olmalı yasa ,cilt tipine uygun urunler seçilmelidir.

Sothys cilt bakim ürünlerinin  cilt bakımında devrim olarak nitelendirilen kırışık ürününden temizlik ve bakım ürünlerine, vücut bakımında selülit, göğüs sarkmalarına etkili ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ürünleri mevcuttur. Sothys paris  çok başarılıdır ve etkinliği klinik deneyler ile test edilip onaylanmıştır.Sothys paris asla hayvanlar üzerinde test edilmez.

Hülya güzellik salonunda  kişiye yaşa özel ürünler şahsen (Hülya Şenaktaş ) tarafimdan belirlenmektedir. Sothys Paris in   ev bakım ürünlerini temin etmek ve profesyonel cilt bakımlarınızı yaptırmak için beklenmektesiniz.Hülya güzellik salonu İstanbul un Fatih semtinde dir.Cilt bakımı 120 tl dir. Daha Sağlıklı Bakımlı Günlere Erişmek Dileği ile...

HEMŞİRE .GÜZELLİK VE KALICI MAKYAJ UZMANI  HÜLYA ŞENAKTAŞ

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi70343 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya