Cilt Bakımı

Cilt Bakımında öncelikle  cilt tipi ve kişinin  yaşı göz önunde  bulundurularak göre doğru ürün kullanmak çok önemlidir.  Ayrıca cilt yaşı da çok önemildir.30 yaşında bir kişinin cilt yaşı 25 de olabilir ya da bakımsızlık .çevresel faktörler ,genetik vs. sebepler nedeniyle 35/40 da olabilir. Cilt tip ve cilt yaşına göre doğru cilt bakım ürünü doğru şekilde ve .dozunda kullanılmalıdır.Cildimiz deneme yanılma yöntemi ile cilt bakım ürünleri  seçmek için uygun değildir.Hülya güzellik salonunda  cilt tipi cihaz ile teşhis edildikten sonra yaş faktörü de göz önüne alınarak cilt bakımı  Hülya Şenaktaş  tarafından profesyonel cilt bakımı olarak    uygulanmaktadır. 

Profesyonel cilt  bakımınız  esnasında evde cilt bakımı nasıl yapılır tarafımdan sizlere anlatılmaktadır. profesyonel cilt bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabı ise  cihaz kullanarak sirayla cilt tipinin teşhisi, temizleme, tonikleme, peeling, buhar banyosu (ozon ve su buharı) vakumlama siyah nokta ve yağ guddelerinin alınması, maske, yüksek frekansla kızıl ötesi ışın verilerek cildin dezenfekte edilmesi ve ciltte oluşan kızarıklıkların giderilmesi,ampul, nemlendirme işlemleri Hulya guzellik salonunda şahsen tarafımdan  (Hulya şenaktaş ) uygulanmaktadır.  Cilt bakımında ürün olarak başarılı bir salon bakımı ürünü olan  profesyonel  Sothys paris ( since 1946 )  2002 den gunumuze  cilt bakim urunu  olarak salon bakimlarimda   kullanılmaktadır. 

Salon cilt  bakımında uzman kullanımına yönelik  daha konsantre Sothysparis  cilt bakim  ürünleri  kullanılmaktadır.Sothys paris kişiye özel cilt bakım ürünlerinin ev kullanımına yönelik parekende satışıda cilt analızi ve kullanma eğitimi Hülya Şenaktaş tarafından  verilerek yapılmaktadır.

Günlük rutin ev temizlik ve bakımında kişinin kendisinin kullanabileceği  Sothys cilt bakimi   ve cilt temizligi ürünlerinin satisi Hulya guzellik salonunda şahsen ( Hulya şenaktaş) kullanma eğitimi verilerek, kişiye özel ürünler belirlenerek yapılmaktadır. 

Amacımız cilt bakımına gösterilen önemin farkındalığı ve doğru ürünün dozunda ve doğru kullanılmasını sağlamaktır.Cilt bakımı kişiye özel olmalı yasa ,cilt tipine uygun urunler seçilmelidir. Hulya güzellik salonunda kişiye özel teşhisler woodlamp kullanılarak yapılmaktadır.Woodlamp cilt teşhisi için kullanılan bir cihazdır.Kisinin cilt teşhisi  woodllamp da kulllanilarak nasıl bir cilt bakımı gerektiği, hangi ürünler kullanılacağı tespit edilir.klasik cilt bakımı ya da  ,Sothys ozel peeling gibi farklı bakımlar için, cilt teşhisi yapıldıktan sonra kişi bilgilendirilerek karar verilir. Cilt bakimi icin tek kere ya da paket programlar uygulanabilir. Cilt bakimi  ve cilt temizligi  eşsiz sothys cilt bakim urunleri ile kisinin cildine  yasina göre, ayrica kişiye özel seanslar ,seans sayisi belirlenerek uygulanır. 

Sothys cilt bakım ürünü ile özel bakımlarda uygulanmaktadır örneğin göz çevresi için 45 dak süren sothys göz çevresi bakımı çok etkilidir.Goz çevresi sorunları için uygulanır.ozel kaşıklar buzda bekletilerek goz bakımına ek olarak buzlu masaj da yapılarak göz bakımı çok dinlendirici bir şölene dönmektedir.  Sothys göz çevresi bakım herkesin ihtiyacı olan ve mutlaka denemesi hissetmesi gereken muhteşem bir bakımdır.Sothys ürünleri ile sihirli bakımlar yapmaktayım.Cilt bakımı  sonuçlari sothys paris cilt bakim urunleri ile sihirli bir değişim saglamaktadir. 

Sothys ile kırışıklar ve lekeler için glsysalac proo peel özel  peeling uygulamalarıda yapmaktayım.Yine kişinin cilt durumuna göre seans sayısı belirleyerek paket proğramlar yapmaktayım. Bakım öncesi ve sonrası görseller fotograf galerimde bulunmaktadır. Bu özel cilt bakımı ile ciddi bir aydınlık,temizlik kırışıklar ve lekeler üzerindede oldukça etkili sonuçlar yakalanmaktadır.  Sadece sothys bayılerinde ve sadece sothys uzmanları tarafından uygulama yetkisi olan profesyonel bir özel  peeling ve cilt bakımıdır. Hulya guzellik salonu da cilt  bakimi 250  tl dir  Daha saglıklı ve bakımlı ciltler için Hülya güzellik salonunda sizleri beklemekteyım                                                                                Hemşire,güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı HÜLYA ŞENAKTAŞ

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi640606 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya