Cilt Bakımı

Cilt Bakımında cilt tipine ve yaşa göre doğru ürün kullanmak çok önemlidir. Hülya güzellik salonunda  cilt tipi cihaz ile teşhis edildikten sonra yaş faktörü de göz önüne alınarak cilt bakımı  uzman tarafından uygulanmaktadır

Cilt bakımında cihaz kullanarak sirayla cilt tipinin teşhisi, temizleme, tonikleme, peeling, buhar banyosu (ozon ve su buharı) vakumlama siyah nokta ve yağ guddelerinin alınması, maske, yüksek frekansla kızıl ötesi ışın verilerek cildin dezenfekte edilmesi ve ciltte oluşan kızarıklıkların giderilmesi,ampul, nemlendirme işlemleri uygulanmaktadır. Ürün olarak başarılı bir salon bakımı ürünü olan Sothys cilt bakim urunu kullanılmaktadır.

Salon bakımında uzman kullanımına yönelik  daha konsantre Sothys cilt bakim  ürünleri  kullanılmaktadır.

Günlük rutin ev temizlik ve bakımında kişinin kendisinin kullanabileceği  Sothys cilt bakimi ürünlerinin uzman yönlendirmesi ile satışı mevcuttur.

Sothys cilt bakim ürünlerinin  cilt bakımında devrim olarak nitelendirilen kırışık ürününden temizlik ve bakım ürünlerine, vücut bakımında selülit, göğüs sarkmalarına etkili ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ürünleri mevcuttur. Sonuçlar çok başarılıdır.

Hülya güzellik salonunda  kişiye ,yaşa özel ürünleri uzman yönlendirmesi ile seçerek, Sothys Paris in   ev bakım ürünlerini temin etmek ve profesyonel cilt bakımlarınızı yaptırmak için beklenmektesiniz.Hülya güzellik salonu İstanbul un Fatih semtinde dir.Cilt bakımı 120 tl dir. Daha Sağlıklı Bakımlı Günlere Erişmek Dileği ile...

Hemşire güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı Hülya Şenaktaş

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi68674 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya