BİYOGRAFİ

1984 yılında, kızılay hemşirelik okulundan mezun oldum.1984 ve 1988 yılları arasında Alman Hastanesi nde hemşire olarak ,1988 ve 1993 yılları arasında Profesör Doktor Ömer Faruk Yılmaz ın muayenenesinde, göz hastalıkları alanında Nişantaşı'nda ,1993 ve 1996 yılları arasında Alman Hastane sinde acil sorumlu hemşiresi ,dahiliye kat sorumlu hemşiresi olarak çalıştım.Bu sürelerde cok önemsediğim ve mesleğimin devamı olarak gördüğüm, güzellik hizmetleri ve guzellik uzmani alanında eğitimler de aldım.

1996 yılında Alman hastanesinde ki görevimden istifa ederek ,güzellik alanında ve guzellik uzmani olarak aldığım eğitimleri yoğunlaştırdım.Gerekli eğitim ve kanuni yetki belgelerimi alarak 1997 yılında doğup büyüdüğüm İstanbul un Fatih semtinde Hülya Güzellik Salonu nu hizmete sundum. Guzellik sektöründe sağlıkçı gözü ve titizliğiyle  son derece özenerek kaliteli malzeme ve cihazlarla çalışmak önceliğimdir. İnsana çalışmanın risklerini önemini ve sonuçlarını , hemşire olarak hastane çalışmalarımdan dolayı iyi bildiğim için ,bu konuda çok dikkatli ve seçiciyim.

Halen bu alanda  İstanbul un Fatih ilçesinde , guzellik salonu olarak hizmet vermeye ve mesleki gelişmeleri takip etmeye devam etmekteyim. Hedefim sağlığınızı koruyup katkıda bulunmak ve doğal güzelliğinizi bozmadan, geliştiren çalışmalara imza atmaktır.Sağlıklı ve güzel günlerde İstanbul un  Fatih semtinde Hülya güzellik salonunda  görüşmek dileğiyle.  Hemsire , usta öğretici , guzellik uzmani  Hülya Şenaktaş 

Hemşire ,güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı ,Hülya Şenaktaş

©2017 - Hülya Güzellik Salonu - All Rights Reserved.

Sitemizi493511 kişi ziyaret etmiştir.

Web Tasarım - Global Medya